بوت کمپ 6 ماهه فول استک طراحی وب سایت

دوره های متخصص فول استک ۶ ماهه را برای اولین بار در ایران به صورت بوت کمپ ای و مدرسه ای که ۰ تا ۱۰۰ آموزش + تمرین + کار عملی + کار بر روی پروژه های واقعی + کار تیمی و … را در محل مدرسه کسب و کار به صورت حضوری آموزش دیده و به هر آنچه جهت ورود به بازار کار نیاز دارید مجهز خواهید شد و در آخر با دریافت مدرک معتبر دانشگاه آفاق جهت تسهیل در امر استخدام در سامانه کاریابی مدرسه کسب و کار عضویت خواهید یافت تا در اسرع وقت به کارگیری شوید.

14+ سال

سال سابقه تدریس

500+ دوره آموزشی

برگزاری دوره آموزشی

چرا آموزش بصورت بوت کمپی؟

برخلاف روش های معمولی آموزش برنامه نویسی که صرفا آموزش محور می باشد، شما در روش آموزش بوت کمپی برنامه نویسی، علاوه بر یادگیری برنامه نویسی، کار تیمی + کار بر روی پروژه های واقعی + آموزش همزمان با کار عملی + کارآموزی در محل آموزش + تشکیل رزومه قوی + تحلیل حرفه ای طبق اصول مهندسی نرم افزار + نحوه ارتباط با کارفرمایان + نحوه زمانبندی و هزینه بندی پروژه ها + تسهیل در استخدام و بکارگیری و … همه و همه این خدمات را همزمان و به صورت حضوری در محل آموزش فراخواهید گرفت.

خدمات مدرسه کسب و کار دودکانی

مدرک پایان دوره معتبر از دانشگاه آفاق

دوره ها به صورت بوت کمپی و مدرسه ای

آموزش همزمان با کار عملی

کار بر روی پروژه های تجاری و واقعی

یادگیری کار تیمی و گروهی

مدرک پایان دوره معتبر از دانشگاه آفاق

تسریع در امر استخدام با معرفی به شرکت ها و سازمان ها

تکمیل چندین نمونه کار و سابقه کاری

تشکیل رزومه قوی در پایان دوره

آموزش نحوه مذاکره و عقد قرارداد با کارفرمایان

آموزش تحلیل حرفه ای پروژه و تقسیم کار

آموزش نحوه قیمت گذاری و زمانبندی پروژه ها

%100 تضمین بازگشت وجه در صورت نارضایتی

بدون قید و شرط 100% تضمین بازگشت وجه پرداختی شما در صورت نتیجه نگرفتن و نارضایتی خواهیم داشت البته در صورتیکه شما تلاش و پشتکار کافی در انجام کارهای عملی نداشته و زمان کافی برای این کار اختصاص ندهید و در زمان کار و تمرین و آموزش حواستان را جمع کنید مسلماً نتیجه مطلوبی نخواهید گرفت.

کاراموزی در مدرسه کسب و کار دودکانی

علاوه بر آموزش و تمرین عملی شما تعداد ساعت های مشخصی را در محیط مدرسه کسب و کار به کار آموزی حرفه‌ای و کار بر روی پروژه تجاری و واقعی به صورت تیمی و گروهی خواهید پرداخت که تک تک این ساعت ها برای شما به اندازه ماه ها آموزش خانگی و معمولی ارزشمند خواهد بود

پشتیبانی مادام العمر شما !!!

بعد از فارغ التحصیلی از مدرسه کسب و کار با خیال راحت می توانید پروژه های حرفه ای تجاری را با کارفرمایان قرارداد کنید و به احتمال بالای ۹۰٪ هیچ مشکلی در پیاده سازی نخواهید داشت ولی اگر به هر دلیلی در جایی از پروژه به مشکل برخوردید اصلاً به هم نریزید و اعتماد بنفس داشته باشید چرا که ما شما را تنها نخواهیم گذاشت و مادام العمر همراه شما خواهیم بود.

تسهیل در استخدام و بکارگیری شما

از ۰ تا ۱۰۰ آموزش تا جذب و استخدام در کنارتان هستیم با توجه به رزومه قوی که در حین آموزش ۶ ماهه جمع کرده اید مشخصات شما به همراه نمونه کارهایتان در وبسایت کاریابی مدرسه کسب و کار دودکانی ثبت شده و از طریق دفتر ارتباط با صنعت دانشگاه و معرفی به شرکت ها، ادارات و سازمانها و کارخانجات در امر جذب و بکارگیری شما تمامی تلاش‌مان را به کار خواهیم بست.

مدرک معتبر پایان دوره دانشگاه آفاق

با اینکه هیچ مدرکی به اندازه تخصص و کار عملی که فرا خواهید گرفت ارزشمند نخواهد بود ولی متاسفانه در کشوری زندگی می‌کنیم که مدرک گرایی در آن مرسوم بوده و احتمالاً فرصت های شغلی بیشتری را برایتان به ارمغان می آورد، لذا در پایان دوره و فارغ التحصیلی شما مدرک معتبر پایان دوره از دانشگاه آفاق دریافت خواهید کرد

چرا باید فول استک طراحی وب سایت با PHP شویم ؟

 • اکثریت وبسایتهای ایرانی یا مستقیما با زبان PHP طراحی شده و یا از یکی از سیستم‌های مدیریت محتوایی PHP مثل وردپرس، جوملا و… و یا این که از فریم ورک های PHP مثل لاراول، کدایگنایتر و … استفاده می‌کنند و این به تنهایی یکی از قوی‌ترین دلیل های متخصص شدن در PHP است که فرصت های شغلی زیادی را در پی دارد.
 • به دلایل ذکر شده در بالا شرکتها، کارخانجات و موسسات زیادی در ایران به دنبال متخصصان و برنامه نویسان PHP جهت استخدام هستند.
 • شرکت های بزرگ مثل فیسبوک، پینترست یا در ایران دیجی کالا، اسنپ فود و.. از زبان برنامه نویسی PHP استفاده می‌کنند و همین امر مهم بودن PHP را اثبات می کند.
 • درآمد سالانه و ماهانه فول استک های PHP در سایتهای کاریابی یا فریلنسری به وضوح نمایان است و درآمد خیلی زیادی در انتظار این برنامه نویسان می باشد.
 • با توجه به وسعت زبان PHP و استفاده از آن در اکثر سیستم های مدیریت محتوا یا فریم ورک ها، فرصت های شغلی فراوانی را برای متخصصان PHP فراهم آورده است.
 • درآمدهای دلاری فریلنسرهای PHP در سطح بین‌المللی بیانگر مهم بودن این زبان برای جهانیان می باشد.
توانایی ها و فرصت های شغلی متخصصان و برنامه نویسان PHP

شاید برایتان سوال باشد که دن در آن خواهید توانست ۰ تا ۱۰۰ یک وب سایت را اعم از فرانت یا ظاهر وبسایت و بک اند و امکانات وبسایت را طراحی و کدنویسی نمایید. وبسایت هایی از قبیل وبسایت های فروشگاهی، شرکتی و خدماتی، آموزشی، پزشکی، املاک، اختصاصی و نیازمندی و… را به صورت حرفه‌ای طراحی نمایید.

 

فرصت های شغلی متخصصان PHP فراوان بوده و می توان به موارد زیر اشاره نمود :

 • طراحی سایت به صورت فریلنسری و دورکاری
 • جذب و استخدام در شرکت های طراحی سایت به عنوان نیروی فول استک وب
 • کار به صورت پروژه ای با شرکت های مختلف
 • راه اندازی کسب و کار اینترنتی
 • آموزش دوره های طراحی سایت

پیش نیازهای بوت کمپ فول استک طراحی وب سایت

از آنجا که این دوره از قدم صفر و پایه شروع می شود هیچ پیش نیازی برای آن وجود ندارد و دانشجویان می توانند با هر سطح سوادی در این دوره شرکت کنند. حتی نیازی به مهارت زبان انگلیسی هم نبوده و از نظر سخت افزار و سیستم هم یک سیستم کامپیوتری یا لپ تاپ معمولی پاسخگو می باشد.

اهداف بوت کمپ 6 ماهه فول استک طراحی وب سایت

 • تربیت نیروی متخصص طراح سایت ( فرانت + بک اند ) جهت ورود حرفه ای به بازار کار
 • تربیت نیروی متخصص فریلنسر بین المللی جهت ورود به بازار کار بین المللی
 • تربیت نیروی متخصص طراح سایت جهت مهاجرت به اخذ ویزای کار در کشورهای مختلف
 • تربیت نیروی متخصص جهت استخدام در شرکت های برتر کشور و حتی شرکت های خارجی