×
خبری

پیام رئیس دانشگاه برای حضور در راهپیمایی روز قدس

سایز متن

در آستانه روز جهانی قدس دکتر مختاریان رئیس دانشگاه طی پیامی حضور آحاد دانشگاهی همراه با مردم در شرایط فعلی را بسیار با اهمیت دانست.
در متن این پیام آمده است: 
 

باسمه تعالی


رهبر معظم انقلاب: 
همه -دولتمردان، روشنفکران، عالمان دینی، احزاب و گروه‌ها، جوانان غیور و دیگر قشرها- باید جایگاه خود در این حرکت سراسری را بیابیم و نقش ایفا کنیم. این است آن چیزی که کید دشمن را باطل میکند و برای این وعده‌ی الهی: اَم یُریدونَ کَیدًا فَالَّذینَ کَفَروا هُمُ المَکیدون (۱)، مصداقی آخرالزّمانی به وجود می‌آورد؛ وَ اللهُ غالِبٌ عَلی اَمرِه؛ وَلٰکِنَّ اَکثَرَ النّاسِ لا یَعـلَمونَ (۲).۱۴۰۰/۰۲/۱۷

امروز در فلسطین تمام اسلام در برابر تمام کفر و استکبار ایستاده است، مساله فلسطین  برای حیات آینده اسلام عزیز و تمامی کشورهای مظلوم و مورد ستم دنیا بسیار حائز اهمیت است.
اگر امروز به بیان ارزشمند رهبری معظم با فهم دقیق از شرایط موجود به ایفای نقش نپردازیم شاید دیگر جبران آن مشکل باشد.
استکبار چشم به نحوه رفتار و حضور مردم در مساله فلسطین دوخته است، بعد از به شهادت رساندن هفت نیروی مخلص پاسدار در سوریه، دنیا منتظر واکنش ایران به این مساله است.
مردم با حضور در راهپیمایی روز قدس حمایت خود را از هر تصمیمی که نظام برای رویارویی با این سرطان بدخیم منطقه در پیش خواهد گرفت را اعلام خواهند کرد. 
بر خود فرض میدانم در معیت دانشگاهیان صنعتی و همراه با مردم شریف ارومیه با عزمی راسخ و گام هایی استوار در راهپیمایی روز قدس شرکت کنیم.

تماس با ما
پست الکترونیکی
حضور و غیاب
سامانه سما